Star Tours

Shoku juaj i udhëtimit

Paketa TuristikeMakina me QeraAutobusa
Rreth

Star Tours

Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën.
 
Star Tours që nga viti 2014 ofron shërbimin e transportit të udhëtarëve me mjetet më të mira të transportit duke siguruar rehati dhe argëtim. Transporti VIP garanton komoditet maksimal për këdo që dëshiron WIFI, ulëse të rehatshme dhe një eksperiencë udhëtimi që nuk e keni përjetuar kurrë.
Star Tours

Paketa Turistike

Udhëtim në Stamboll
3 days30
7
Udhetim me avion 3 ditor ne Stamboll duke patur kohe te vizitoni: Sarajet Top Kapi, Xhaminë Blu, Xhamia e Hagia Sophia, Hipodromin i Kostandinopojës dhe shetitje ne Bosfor.
Autobus
Avion
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
Muze
259.00
Explore
Udhëtim në Dubai
5 days30
13
Shijoni bukurite e Dubait ne 5 dite te mbushura plote aventura. Ne keto dite keni mundesine te shijoni: plazhet, dunat e reres ne shkretetire dhe luksin e qytetit.
Avion
Guide
Hotel 4 Yje
Muze
Pishine
499.00
Explore
Festat në Zvicër
4 days30
4
Alberobello Otranto Taranto ne 4 dite te mbushura me aktivitete per te vizituar sa me shume atraksione turistike.
Autobus
Avion
Debore
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
Muze
Teleferik
549.00
Explore
Rimini Verona Venecia
4 days30
4
Rimini Verona Venecia ne 4 dite te mbushura me aktivitete per te vizitiar sa me shume atraksione turistike.
Autobus
Avion
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
Muze
359.00
Explore
Riviera Italiane
4 days30
4
Riviera Italiane ne 4 dite te mbushura me aktivitete per te vizitiar sa me shume atraksione turistike.
Avion
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
Muze
369.00
Explore

Perse te zgjidhni

Star Tours & Travel

Çmime Konkuruese

Çmimet më konkuruese për turet dhe udhëtimet në çdo destinacion qe ju dëshironi.

Destinacione të Shumta

Destinacione të shumta për të kënaqur të gjitha dëshirat në çdo stinë të vitit.

Booking i Shpejte

Booking i shpejtë dhe i thjeshtë për të gjithë, gjithashtu asistencë në kohë reale.

Guida Profesionale

Guidat profesionale do ju asistojnë për tua bërë udhëtimin sa më mbreslënës.

100

Destinacione

2100

Udhëtime Turistike

Ture të Ndryshme

100

Klient të Kënaqur

Ofrojme

Star Tours ofron sherbimin "Makina me Qera"

Star Tours sjell makinat me ekonomike dhe luxury ne treg.

Star Tours

Flota e Autobuseve

Star Tours Albania - Agjensi Turistike Tirane - Udhetime Turistike - Makina me Qera - Autobusa, Bileta Avioni - Paketa Turistike
CategoriesAutobus me Qera

Setra 515

Viti: 2016 Standarti Emetimeve: Euro 6 Vende: 46+1

Star Tours Albania - Agjensi Turistike Tirane - Udhetime Turistike - Makina me Qera - Autobusa, Bileta Avioni - Paketa Turistike
CategoriesAutobus me Qera

Mercedes Benz Travego

Viti: 2016 Standarti Emetimeve: Euro 6 Vende: 53+1

Latest deal

Save an Extra $500 on Cyprus Holidays

It’s limited seating! Hurry up
Days
Hours
Mins
Secs

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email