Përshkrim

Dikur një qytet i vogël dhe i qetë bregdetar, sot Budva është një metropol i turizmit malazez dhe një nga qytetet më të zhurmshme dhe më të mbushura në bregdetin malazez gjatë verës. Jeta e tij nisi në krye dy mijëvjeçarë e gjysmë më parë dhe është derdhur nga muret drejt jahteve luksoze, ndërtesave të reja, restoranteve, bareve dhe klubeve të natës ku pret argëtim i mahnitshëm. Budva ka Hawaiin e vet – një ishull përballë qytetit me plazhe të bukura, pije freskuese në akull dhe specialitete ushqimesh deti.

Në mbrëmje, në shëtitoren përgjatë plazhit do të pushtoni nga muzika e lartë që vjen nga kafenetë, të qeshurat dhe britmat e fëmijëve nga parqet argëtuese aty pranë, aroma e detit e përzier me aromën e barbeque-ve të shijshme dhe rrezet. dritë nga disko që shëtisin nëpër qiell. Budva është një shfaqje e madhe dritash.

Ture

Plazh ne Canj - Dubrovnik – Budva – Kotorr
6 days30
4
Gjashte dite plazh ne rivieren e Malit te Zi
249.00
Explore
Plazh ne Canj – Budva – Kotorr
3 days30
4
Tre dite plazh ne rivieren e Malit te Zi
99.00
Explore
Plazh në Budva – Kotorr – Shën Stefan - Ulqin
3 days30
4
3 dite te plota per te vizituar atraksionet turistike dhe plazhet me te bukura ne Budva, Ulqin, Shen Stefan dhe Kotorr
0.00
Explore

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email