Udhetim në Paris 4 ditë

Udhetim në Paris 4 ditë

Çmimi

399.00

Kohëzgjatja

4 days

Max Persona

30

Mosha e Lejuar

0+

Përshkrimi

 • Nisje date 11 Mars 369 €
 • Nisje date 01 Prill 399 €

Përfshihet:

 • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion.
 • Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
 • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çante me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Nuk Përfshihet:

 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program.
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Lundrimi me Anije.

Programi

Dita 1

 • Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris.
 • Nisja në orën 18:20. Mbrritja në Paris në 21:20.
 • Transferimi për në Hotel.
 • Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2

 • Mëngjesi në hotel.
 • Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive.
 • Vizitë në Muzeun e Luvrit.
 • Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 3

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel.
 • Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës.
 • Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 4

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Të lirë.
 • Transferimi për në Aeroportin e Parisit.
 • Fluturimi direkt Paris – Tiranë.
 • Nisja  në orën 21:50. Mbrritja në Tiranë në orën 00.30.

Tour Map

Book This Tour

please, select date first

Ture Të Ngjashme

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email