Udhëtim në Budapest 4 Ditë

Udhëtim në Budapest 4 Ditë

Çmimi

329.00

Kohëzgjatja

4 days

Max Persona

30

Mosha e Lejuar

0+

Përshkrimi

Nisje date 11 Mars.

Përfshihet:

 • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion.
 • Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel me 3 yje.
 • Mëngjeset sipas programit.
 • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Nuk Përfshihet:

 • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program.
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Programi

Dita 1

 • Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest.
 • Nisja më 16:05 – Mbrritje në Budapest më 17:30.
 • Transfertë për në Budapest.
 • Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita 2

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda.
 • Fjetje në Hotel.

Dita 3

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad.
 • Fjetje në Hotel.

Dita 4

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Transfertë për në aeroportin e Budapestit.
 • Fluturimi direkt Budapest – Tiranë. Nisja më 14.10 – Mbrritje më 15.35.

Tour Map

Book This Tour

please, select date first

Ture Të Ngjashme

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email