Tur 1 ditor në Kolashin

Tur 1 ditor në Kolashin

Çmimi

12.00

Kohëzgjatja

1 days

Max Persona

30

Mosha e Lejuar

0+

Lloji i Turit

Përshkrimi

Tur 1 ditor vajtje-ardhje ne Kolashin per te kaluar nje dite te bukur me magjine qe bora ju fal.

Udhetimi organizohet ne Datat:

  • 19 , 20 , 26 , 27 Shkurt
  • 5 , 6, 12 , 13 Mars

Përfshihet:

  • Transporti me autobus komod.
  • Guide Profesional.

Nuk Përfshihet:

  • Gjithcka tjeter qe nuk perfshihet ne program.

Programi

Dita 1

• Nisja behet nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.
• Ndalese per kafe gjate rruges per ne doganen e Hanit te Hotit.
• Kryerja e procedurave doganore.
• Mberritja ne Kolashin.
• Qendrim i lire per te shijuar natyren e bardhe dhe per te konsumuar dreken.
• Perafersisht rreth oren 14:00 – 15:00 nisemi per ne qytetin e Podgorices.
• Ndalese ne qendren tregtare Delta City / Ujvara e Podgorics rreth 1 ore.
• Kthimi per ne Tirane.
• Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe dhe pushim.
• Mberritja ne Tirane rreth oren 21:30 – 22:00.

Tour Map

Book This Tour

please, select date first

Ture Të Ngjashme

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email