Brezovicë 2 Ditë

Brezovicë 2 Ditë

Çmimi

111.00

Kohëzgjatja

2 days

Max Persona

30

Mosha e Lejuar

+0

Lloji i Turit

Përshkrimi

Brezovicë – Prevallë – Prizren

Tur 2 ditorë në Brezovicë duke kaluar nga qyteti i Prizrenit. Kaloni 2 ditë pushime duke shijuar borën dhe sportet që mund të kryeni.

Përfshihet:

 • Transporti me autobus komod.
 • Akomodimi ne Cty Hotel me 4*.
 • Mengjesi + Darka.
 • Perdorimi i pishines dimerore.
 • Shoqerues Shqipetar gjate gjithe udhetimit.

Nuk Përfshihet:

 • Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program.

Programi

Dita 1

 • Nisja behet nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit.
 • Ndalese per kafe gjate rruges.
 • Vazhdimi i udhetimit drejt Brezovices ku shfrytezojme diten per ski, ngrenia e drekes opsionale ne Brezovice.
 • Drejt ores 15:30 nisemi drejt Prizrenit.
 • Akomodimi ne hotel.

Dita 2

 • Mengjesi ne hotel.
 • Vizite ne qytetin e Gurte te Prizrenit.
 • Ndalese ne qendren tregetare per rreth 1 ore.
 • Nisja drejt Tiranes.
 • Mberritja ne Tirane dhe Durres rreth ores 21:00 te darkes.
 • Fundi i sherbimit tone.

Tour Map

Book This Tour

please, select date first

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email