Rreth

Star Tours

Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën.
 
Star Tours që nga viti 2014 ofron shërbimin e transportit të udhëtarëve me mjetet më të mira të transportit duke siguruar rehati dhe argëtim. Transporti VIP garanton komoditet maksimal për këdo që dëshiron WIFI, ulëse të rehatshme dhe një eksperiencë udhëtimi që nuk e keni përjetuar kurrë.
 
Transporti i udhëtarëve mbështetet jo vetëm brenda territorit Shqiptar por në çdo vend Europian dhe kudo ku shërbimi ynë kërkohet. Një staf i kualifikuar pret tju shërbejë 24/7 për t’i bërë pushimet tuaja një eksperiencë të pa harrueshme.
Why us

Pse Star Tours

Shoqërues Profesional

Gjatë gjithë kohës në cdo tur do të jeni në shoqëri të guidave profesional për tju udhëhequr e suportuar.

Ture Argëtues

Turet që ne organizojmë do tju shëtisin në cdo atraksion turistik të Shqipërisë, Ballkanit edhe në mbarë botës.

Siguri & Besueshmëri

Besueshmëri nga klientet që rikthehen te shërbimet tona me sigurinë që na fal eksperienca ndër vite në treg.

Mjete Komode

Star Tours ju mundëson automjete të reja e komode. Autobus për transport udhëtarësh edhe makina me qera.

Çmime Konkuruese

Çmime nga më konkurueset për cdo tur që organizojmë, duke ju dhënë mundësinë të udhetoni ku ju dëshironi.

Asistence 24/7

Asistencë teknike 24/7 për tju ardhur në ndihmë për cdo gjë, mjafton të kontaktoni ose të dërgoni një email.

100
Destinations
2100
Amazing tours
Tour types
117200
Happy customers
Our team

Meet The Team

Adam Johnson
CEO, Founder
Kevin D.
Marketing
Frank L.
Designer
Alena Doe
Support
Dëshmitë

Klientë të Kënaqur

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email