Udhetime me Autobus, Ture me Autobus, Udhetime Turistike e Paketa Turistike

Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën.
 
Udhetime me Autobus, Ture me Autobus, Udhetime Turistike e Paketa Turistike ne Dubai, Stamboll, Selanik, Mavrove etj – Star Tours Albania Star Tours që nga viti 2014 ofron shërbimin e transportit të udhëtarëve me mjetet më të mira të transportit duke siguruar rehati dhe argëtim. Transporti VIP garanton komoditet maksimal për këdo që dëshiron WIFI, ulëse të rehatshme dhe një eksperiencë udhëtimi që nuk e keni përjetuar kurrë.
 
Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën.
 
Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën. Udhetime me Autobus, Ture me Autobus, Udhetime Turistike e Paketa Turistike ne Dubai, Stamboll, Selanik, Mavrove etj – Star Tours Albania
 
Kompania jonë ju mundëson të vizitoni çdo bukuri të Shqipërisë si: zonat arkeologjike, kalatë, alpet, bregdetin dhe shumë të tjera. Turet që organizojmë do tju shëtisin jo vetëm në Shqipëri por edhe ne shumë atraksione turistike ne mbarë botën.
Lundrim ditor ne Sazan - Karaburun
1 days30
5
Nje dite e plote per te shijuar disa nga plazhet magjike te gadishulli te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit
Autobus
Guide
23.00
Explore
Plazh ne Dhermi
1 days30
4
Nje dite plazh ne perlen e jugut te Shqiperis, Dhermiun
Autobus
Guide
25.00
Explore
Lumi i Shales
1 days30
4
Nje dite e plote per te shijuar liqenin e Komanit dhe lumin e Shales ne veri te Shqiperise.
Autobus
Guide
26.00
Explore
Karaburun - Sazan 1 ditë
1 days30
4
Nje dite e plote per te shijuar disa nga plazhet magjike te gadishulli te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit
Autobus
Guide
28.00
Explore
Kamping ne Gjipe
2 days30
4
Dy dite te plota per te shijuar plazhin e pa prekur te gjirit te Gjipese
Autobus
Guide
45.00
Explore
Prishtine - Peje - Ujevara e Drinit
2 days30
4
Prishtine kryeqyteti i Kosoves, Peje dhe ujvara e Drinit en dy dite
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
Hotel 5 Yje
49.00
Explore
Meteora - Kallabaka - Janine
2 days30
4
Dy dite ne Meteora, Kallabaka, Janine dhe Kastoria
Autobus
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
60.00
Explore
Vlore - Himare
2 days30
4
Dy dite plazh ne detin e kristalte te rivieres Shqipetare Vlore dhe Himare
Autobus
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
65.00
Explore
Fundjavë në Valbonë
2 days30
4
Nje fundjave per te shijuar me se miri natyren e Valbones, nje perle e veriut te Shqiperise
Autobus
Guide
75.00
Explore
Udhëtim në Theth
2 days30
4
Nje fundjave per te shijuar me se miri natyren e Thethit , nje perle e veriut te Shqiperise
Autobus
Guide
Teleferik
75.00
Explore
Plazh ne Canj – Budva – Kotorr
3 days30
4
Tre dite plazh ne rivieren e Malit te Zi
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
99.00
Explore
Sarande - Ksamil
3 days30
4
Tre dite te plota per te shijuar disa nga plazhet me te bukura te Sarandes dhe Ksamilit
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
109.00
Explore
Korfuz All Inclusive
3 days30
5
3 dite magjike per te shijuar plazhin dhe bukurite e ishullit te Korfuzit, nje nga ishujt me te vizituar ne Greqi
Autobus
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
119.00
Explore
Athinë - Akropoli
30
4
Alberobello Otranto Taranto ne 4 dite te mbushura me aktivitete per te vizituar sa me shume atraksione turistike.
Autobus
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
Muze
155.00
Explore
Riviera Shqiptare
6 days30
4
Gjashte dite plazh ne bregdetin e kristalte te rivieres Shqipetare
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
235.00
Explore
Plazh ne Canj - Dubrovnik – Budva – Kotorr
6 days30
4
Gjashte dite plazh ne rivieren e Malit te Zi
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
249.00
Explore
Lefkada 6 ditë
5 days30
4
6 dite magjike per te shijuar plazhin dhe bukurite e ishullit Lefkada, nje nga plazhet me te bukura ne Greqi.
Autobus
Guide
Hotel 3 Yje
Hotel 4 Yje
329.00
Explore
Plazh ne Zakynthos - All Inclusive
6 days30
5
5 dite magjike per te shijuar plazhin dhe bukurite e Zakynthos, nje nga plazhet me te bukura ne Greqi.
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
Pishine
409.00
Explore
Plazh në Korfuz
5 days30
5
6 dite magjike per te shijuar plazhin dhe bukurite e ishullit Lefkada, nje nga plazhet me te bukura ne Greqi.
Autobus
Guide
Hotel 4 Yje
510.00
Explore
Udhëtim në Abu Dhabi dhe Dubai
6 days30
4
Nje udhetim magjik i organizuar ne 5 ose 6 dite per te vizituar Abu Dhabin dhe Dubain
Avion
Guide
Hotel 5 Yje
798.00
Explore

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email