TOP
Image Alt

Voskopoje-Korce

Detajet e Turit

Voskopoje-Korce
VIZITOHEN : VOSKOPOJE – KORCE – DRILON
Tur 2 ditor
Çmimi 5500 Lek
Datat e nisjes:
16 – 17 Nentor
23 – 24 Nentor
30 Nentor – 1 Dhjetor
7 – 8 Dhjetor
14 – 15 Dhjetor
21 – 22 Dhjetor
28 – 29 Dhjetor

PROGRAMI :

Dita e pare :

Nisja behet nga Tirana rreth ores 06:00 te mengjesit. Gjate rruges do kete ndalesa te vogla per pushim dhe per ndonje kafe . Udhetimi vazhdon drejte Drilonit ku do konsumohet dhe dreke me produkte vendase. Pas vizitave dhe konsumimin e drekes nisemi drejte Voskopojes ku do akomodohemi ne hotel me pamje fantastike, qetesuese dhe kushte komode, kohe e lire per shetitje ne natyren fantastike te Voskopojes, pas shetitjeve behet dhe kosumimi I darkes ne hotel.

Dita e dyte :

Dita fillon me panoramen e Voskopojes ndryshe nga fillimi I diteve normale, behet konsumimi I mengjesit dhe nisemi drejte qytetit te Korces. Do vizitohet qyteti I Korces , shetitja ne bedonalen e famshme ,  katedralen e korces dhe mesontorja e pare shqipe me pas nisemi drejte Tiranes ku do ket ndalesa gjate rruges per kafe ose pushime te vogla. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00 te darkes.

Ne cmim perfshihet :

  • Transporti me autobus vajtje ardhje
  • Akomodimi ne Hotel
  • Mengjesi + Darke
  • Guida

Ne cmim nuk perfshihet :

  • Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program

 

POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

►NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.

►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE.

Leave a Reply

Do you have some comments or questions for us? We’d love to hear from you! Don’t be shy! Feel free to drop us a message!

[contact-form-7 id=”697″ html_class=”cf7_custom_style_2″]
You don't have permission to register