TOP
Image Alt

Budva, Ulqin, Kotor

BUDVA-ULQIN-KOTOR- 49 EURO

DATAT : 7-8 MARS , 14-15 MARS

EKSTRA DREKA E DATES 8 MARS ME MUZIKE LIVE

PROGRAMI:

 

Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva

 

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 . Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave bejm check in ne hotel ne qender te Budve . Darka ne Hotel.Shetitje e lire qender te qytetit pas darkes .

 

Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

 

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel.Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana ,gryke derdhjen e lumit Buna . .Konsumimi i drekes Mberritja ne Tirane rreth oren 20:00.

 

NE CMIM PERFSHIHET

  • *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
  • *AKOMODIMI NE HOTEL ME 4 * S NE QENDER TE BUDVES
  • *MENGJESI + DARKA
  • *SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT
  • * Facilitete te perfshira si pishina , sauna me jacuzzi, banjo turke .

 

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
  • *2. HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. ( CITADELA BUDVA 2.5 EURO, SHETITJE ME ANIJE KOTOR 5 EURO)
You don't have permission to register