TOP
Image Alt

Shën Valentini në Budva

SHEN VALENITINI – Budva, Kolashin

2 DITE – 55 EURO

3 DITE –  95 EURO

 

👉 Date: 14, 15  Shkurt

TRANSPORTI EKSTRA 15 EURO PER UDHETIMIN 2 DITOR!

 

 

Dita e pare: Tirane– Budva

Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave bejm check in ne hotel Frankenstein Budva dhe jeni te lire te perdorni facilitetet e hotelit , pishina , jacuzzi . Darka Gala me muzik live Anxhela Peristeli ne Hotel .

Dita e dyte : Budva – Kolashin

Pas konsumimit te mengjesit, nisemi per ne Kolashine. Mberritja ne Kolashin dhe qendrimi atje perafersisht deri ne oren 15:30.
Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pist ne tjetren.Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron , nisemi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone.

 

Ne cmim përfshihen:
1) Transporti sipas programit Tirane – Budva – Kolashin – Tirane.
2) Akomodimin ne Hotel Frankenstein Budva
3) Mengjesi dhe Darka gala
4) Perdorimi i qendres SPA (pishina, jakuzzi, banjo turke, sauna)
5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme.

 

Ne cmim nuk përfshihet:

1) Pijet gjatë vakteve ushqimore.
2) Pajisjet e skive dhe shëtitjet me teleferik.
3) Hyrjet nëpër monumente ose muzeume.

4) Transporti ekstra 15 euro personi per turin dy ditor

 

#Shënim
-Fëmijët nga 0 deri në 1.9 falas.
-Nga 2 vjec deri në 11.9, 50% të shumës.
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopio , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme nëse është bërë 48 orë para nisjes.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme si përshembull: mungesë dokumentacioni, espuls.. etj.

You don't have permission to register