TOP
Image Alt

Brezovicë, 2 Ditë – €45

Detajet e Turit

BREZOVICE – PREVALLE – PRIZREN

datat :  11-12 , 18-19, 25-26 JANAR
1-2  , 8-9 , 15-16 , 22-23 SHKURT
29-1 , 7-8 MARS

PROGRAMI:

Dita e Pare:
Nisja behet nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit..
Ndalese per kafe gjate rruges .
Vazhdimi I udhetimit drejt brezovices ku shfrytezojme diten per ski , ngrenia e drekes opsionale ne Prezovice . Drejt ores 15:30 nisemi drejt Prizrenit
Akomodimi ne hotel .

Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel . Vizite ne qytetin e Gurte te Prizrenit . ndalese ne qendren tregetare per rreth 1 ore . Nisja drejt Tiranes Mberritja ne Tirane dhe Durres rreth ores 21:00 te darkes.
Fundi i sherbimit tone.

 

 

NE CMIM PERFSHIHET

  • *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
  • *AKOMODIMI NE CITY HOTEL ME 4*
  • *MENGJESI + DARKA
  • *PERDORIMI I PISHINES DIMERORE
  • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
You don't have permission to register