Përshkrim

Ture

Lefkada 6 ditë
5 days30
4
6 dite magjike per te shijuar plazhin dhe bukurite e ishullit Lefkada, nje nga plazhet me te bukura ne Greqi.
329.00
Explore

Login

Star Tours ju mundëson të vizitoni çdo atraksion turistik në Shqipëri dhe botë. Gjithashtu ofrojmë shërbimin VIP të transportit të udhëtarëve me mjetet më të reja dhe komode të transportit.

Adresa

Cel

Email